Maustamaton Viola-sulatejuusto: toimitusaikataulu

Ennakkotiedoista poiketen maustamatonta Viola-sulatejuustoa venäjänkielisin pakkausmerkinnöin ei ole saatu toimitettua Prismoihin maanantaina 1.9. Olemme pahoillamme toimitusten viivästymisestä!

Alla listaus juuston uusista toimitusajoista.

Toimitus tiistaiaamuna 2.9.

Prisma Hyvinkää (mahdollisesti jo ma-iltana),  Prisma Iso Omena,  Prisma Sello,  Prisma Viikki,  Prisma Itäkeskus,  Prisma Järvenpää,  Prisma Kerava,  Prisma Holma, Prisma Laune,  Prisma Hämeenlinna,  Prisma Riihimäki,  Prisma Palokka, Prisma Seppälä,   Prisma Mikkeli,  Prisma Savonlinna,  Prisma Imatra,  Prisma Iisalmi,  Prisma Kuopio,  Prisma Varkaus, Prisma Kajaani,  Prisma Joensuu, Prisma Kuusamo, Prisma Limingantulli,  Prisma Linnanmaa, Prisma Raksila, Prisma Raahe, Prisma Rovaniemi, Prisma Zeppelin,  Prisma Kangasala,  Prisma Koivistonkylä, Prisma Lielahti, Prisma Rauma,  Prisma Pori,  Prisma Halikko,  Prisma Itäharju,  Prisma Länsikeskus,  Prisma Piispanristi,  Prisma Tampereentie,  Prisma Mylly, Prisma Loimaa,  Prisma Kokkola,  Prisma Pietarsaari,  Prisma Vaasa,  Prisma Ylivieska,  Prisma Kirkkonummi,  Prisma Kouvola

 

Toimitus myöhemmin tiistaina 2.9.

Prisma Kaari (n. klo 9.30)

Prisma Jumbo (n. klo 10.30)

Prisma Malmi (n. klo 10.30)

Prisma Linnainmaa (n. klo 11)

Prisma Olari (n. klo 12)

Prisma Tikkurila (n. klo 12)

Prisma Forssa (n. klo 12)

Prisma Kotka (n. klo 12.30)

Prisma Kaleva (n. klo 13.30)

Prisma Ideapark (n. klo 13.30)

Prisma Keljo (n. klo 14)

Prisma Nummela (n. klo 14.30)

Prisma Lappeenranta (n. klo 15)

Prisma Hyllykallio (n. klo 15.30)

Prisma Lohja (n. klo 16)

Prisma Kemi (n. klo 16)

Prisma Tornio (n. klo 18.30)